سوالات متداول طراحی سایت

مواردی که ما را به داشتن وب سایت ملزم میکند؟

با گذشت بیش از ۱۵ سال در میام تمام قشرها معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افرادها امری طبیعی شده است که  نسبت به جنبه سنتی تلویزیون، روزنامه ها و مجلات متقاضیه زیادی دارد. امروز در دنیای آنلاین میتوانید با صرف کمترین هزینه نسبت به بازارهای سنتی گذشته کسب و کار خود را راه اندازی کنید و با پشتکار و مدیریت کامل به کسب و کار خود رونق بخشید. شرکت برتر رایانه ( موسسه تبلیغاتی کیهان گستر پارس ) از آغاز این فرایند تا انتهای آن در کنار شما خواهد بود تا با مشاوره رایگان تصمیمی بزرگ و سرنوشت ساز را در اختیار شما قرار دهد.

متخصصین ما با برخورداری از آخرین متدهای طراحی سایت ، با مشاوره و رهنمودهای خود چالش های پیش رو را به فرصت تبدیل و راه و روش دنیای آنلاین را بصورت تلفنی و ملاقات های حضوری در محل شرکت خواهند گفت. کارشناسان ما با در اختیار گذاشتن تجارب و پکیج های مناسب کسب و کار ،  آرزوهای شما را برآورده خواهند کرد. به یاد داشته باشید تمام وب سایت های طراحی شده در آینده جزو نمونه کارهای ما خواهد بود بنابراین تمام تلاش خود را برای ایجاد طراحی وب سایت ایده آل و کاربر پسند خواهیم کرد.
این مورد بستگی به عواملی دارد که شما تعیین میکنید. گاهی سناریو کاربران به قدری پیچیده است که نمیتوان با توجه به تعرفه های تعیین شده قیمت را مشخص کرد، در نتیحه صد در صد پروژه ها بستگی به سناریو کاربران دارد. در زیر مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت را با توجه به سابقه فعالیت ما برای شما دسته بندی نموده ایم که عبارتند از :
۱- امکان سنجی پروژه با توجه به حد بودجه
۲- نوع و سبک پروژه (تخصصی – استاندارد ) که نیاز به بررسی دقیق توسط کارشناسان ما میباشد.
۳- تعداد زبان های وب سایت
۴- آینده نگری در پروژه که قابلیت ارتقا داشته باشد.
۵- شیوه کدنویسی و استفاده از framework های خاص
۶- تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط شما
 
مطمئنا برای شما پیش آمده که در یک بیلبردی یا تبلیغ خاصی بدنبال آدرس وب سایت آن بگردید که چناچه اطلاعات بیشتری بخواید از وب سایت آن بدست آورید، چرا که در بسیاری ازین نوع تبلیغات ادرس سایت داده شده که متوجه اهمیت وب سایت خواهید شد. یا بسیاری از کسب و کار های بزرگ  فقط از طریق خدمات آنلاین انجام مپذیرد و با داشتن وب سایت از این به بعد به جای ایمیل های جیمیل – یاهو  ایمیل به سادگی ایمیل از طریق ساخت سایت ایمیل خود را داشته باشید بطور مثال : info@alirezarahideh.com
بنابراین تمام دلایلی که در بالا ذکر شد میتواند دلایل تاثیر گذاری بر راه اندازی یک وب سایت حرفه ای برای رونق کسب و کارتان باشد. شما میتوانید بعد از مطالعه کامل سوالات با تماس با کارشناسان ما از مشاوره طراحی سایت ما بهره مند شوید.

متخصصین شرکت همه روز بجز ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما از طریق تماس تلفنی – چت آنلاین و تیکت خواهند بود. ضمن اینکه امکان ملاقات های حضوری جهت مشاوره خدمات تحت وب وجود دارد.

کارشناسان ما با توجه به تجربهای که در زمینه طراحی سایت بدست آورده اند به این نیاز کاربران  پی برده اند که داشت وب سایت بدون بازدید هیچ بازدهی عملی نخواهد داشت.به همین دلیل از بخش ” توسعه و بازاریابی ” پکیج هایی را برای مسائد تر شدن حال وب سایت  شما عزیزان در نظر گرفته ایم که صد در صد میتواند به رشد سریع وب سایت شما کمک کند.

قطعا این سوال به سناریو پیش روی کاربران مرتبط است. اما با توجه به تجربه های ما :

۱- طراحی سایت استاندارد و بدون پیچیدگی : ۳۰ تا ۴۰ روز

۲- طراحی سایت تخصصی : ۵۰ تا ۶۰ روز میباشد.

 

در ۹۹ درصد از قرارداد های شرکت زمان قرارداد درج میشود که بعد از به پایان رسیدن زمان پشتیبانی همواره کاربران با مشکلاتی روبه رو هستند که ما تصمیم گرفته ایم پکیج هایی را برای سهولت حال کاربران به شما معرفی کیم که از بعد از مطالعه ادامه این سوالات از طری لینک ” پکیج های پشتیبانی ” میتوانید پکیج خود را انتخاب نمایید.

در تمامی شرکت های بزرگ بعد از بدو تاسیس باگ ها و مشکلاتی در دستورالعمل و استراتژی های شرکت وجود دارد که با مرور زمان اعضای اصلی شرکت ها اقدام به رفع این مشکلات خواهند کرد. و شرکت برتر رایانه هم با گذشت بیش از ۹ سال از تاسیس خود در تمام بخش های شرکت استراتژی محکم خود را دارد و کلیه کارکنان خود را موظف به رعایت آن کرده است.

طرحی گرافیکی وب سایت ها نیاز به دانش طراحی گرافیکی تحت وب است که یک سری مسائل ریسپانسیو و کادر بندی های گرافیکی که به مسائل برنامه نویسی میبایست رعایت شود. در صورتی که در شماتیک شما این اصول و قواعد رعایت شده باشد این امکان وجود دارد. همچنین با توجه به تعداد بسیار زیاد نمونه کارهای انجام شده احتمال این وجود دارد از نمونه هایی از وب سایت شما در صفحه نمونه کار وجود داشته باشد که چنانچه از سایتی احساس زضایت کردید در زمان عقد قرارداد ذکر کنید. البته ما موظف هستیم وب سایت شما را با طرح گرافیکی کاملا متفاوت و بهتر پیاده سازی کنیم.

شعار ما انجام پروژهای تخصصی در بین رقبای ما است چرا که کلیه کارکنان شرکت ما در بالاترین آکادمی برتر دنیا و ایران تحصیل کرده اند و با دانش فنی و علمی خود از پس پیچیده ترین پروژهای علمی تخیلی برآمده اند.همچنین دو عضو اصلی شرکت  با سال ها فعالیت در زمینه خدمات آنلاین و موسسات آموزشی را در کارنامه خود دارند.

در هیچ کسب و کاری بدون زحمت و تلاش شبانه روزی امکان بازدهی وجود ندارد. اما با امید و پشتکار و استراتژی و برنامه بلند مدت میتوان به تک تک اهدف خود رسید.همچنین با کسب تجربه بیشتر  و دانش میتوان این راه را سریع تر پیمود.

یکی از خدمات متمایز ما دسترسی مشتریان به کلیه اطلاعات هاست و ایمیل های خود است که به سادگی میتواند ایمیل های که با نام دامنه ایجاد ، حذف یا مدیریت کنید. برای دسترسی به ایمیل های خود میتوانید وارد هاست خود شوید و اقدام به ساخت آن نمایید.

گاهی اوقات کاربران  از سرویس های سرور و دامنه دیگر شرکت ها احساس نارضایی میکنند به همین دلیل ما با مشاوره رایگان میتواند راههایی را برای انتقال سرور و دامنه به شرکت به شما پیشنهاد دهد. انتقال بک آپ کاملا رایگان است اما هزینه سرویس بر عهده شما میباشد.